Emlékplakettet kapott településünk

Tisztelt Tokodiak!
Mai napon településünket képviselve átvehettem a Magyar Birkózó Szövetség 100 éves évfordulójára készült oklevelet,plakettet és zászlót Bacsa Péter Úrtól a Magyar Birkózó Szövetség alelnökétől, valamint településünk díszpolgárától, Korpási Bálint olimpikon,világ és Európa bajnok birkózótól. A szövetség ezzel az elismeréssel köszönte meg jelképesen településünknek, hogy ilyen kiváló sportoló tehetségeket adtak a magyar birkózó társadalomnak. Reméljük a jövőben Tokod újabb kiváló sportolókkal járulhat hozzá a további magyar sportsikerekhez. 🇭🇺🤼‍♀️
Külön öröm, hogy pont a mai napra esett a centenáriumi oklevél, plakett és zászló átadása, hiszen pont ma 5 éve, hogy Korpási Bálint világbajnoki címet szerzett a kötöttfogásúak 71kg-os súlycsoportjában.
Gratulálunk Maci! 🤜🏻🤛🏻
Tisztelettel,
Bánhidi László

Hibabejelentő

Időpont foglalási kérelem

FONTOS! Ez egy foglalási kérelem, beérkezését követően kollégáink felveszik önnel a kapcsolatot! Kérjük mielőtt a kérelmet elküldi nekünk, tekintse meg az intézménynaptárt, hogy szabad-e az ön által választott időpont!

Időpont foglalási kérelem

FONTOS! Ez egy foglalási kérelem, beérkezését követően kollégáink felveszik önnel a kapcsolatot! Kérjük mielőtt a kérelmet elküldi nekünk, tekintse meg az intézménynaptárt, hogy szabad-e az ön által választott időpont!