Csík zenekar koncertje az iskolában

Nem mindennapi vendégek érkeztek községünkbe, ugyanis a mai napon egy rendkívüli énekóra keretében koncertet adott általános iskolánk tanulóinak a Csík Zenekar. Hatalmas élmény volt a gyermekek számára, igazi örömmuzsikálásnak lehettünk részesei, ahol a XV. századtól mutatták be napjainkig a zenei és tánc korszakokat-stílusokat.
Köszönjük szépen a lehetőséget a Tatabányai Tankerületi Központnak, valamint az Esztergomi Tankerületi Központnak, az élményt pedig a zenekarnak.
Köszönjük az intézmény vezető Asszony meghívását a programra.
Tisztelettel,
Bánhidi László

Hibabejelentő

Időpont foglalási kérelem

FONTOS! Ez egy foglalási kérelem, beérkezését követően kollégáink felveszik önnel a kapcsolatot! Kérjük mielőtt a kérelmet elküldi nekünk, tekintse meg az intézménynaptárt, hogy szabad-e az ön által választott időpont!

Időpont foglalási kérelem

FONTOS! Ez egy foglalási kérelem, beérkezését követően kollégáink felveszik önnel a kapcsolatot! Kérjük mielőtt a kérelmet elküldi nekünk, tekintse meg az intézménynaptárt, hogy szabad-e az ön által választott időpont!